• https://www.facebook.com/cigiraksesuar
  Whatsapp Danışma Hattı // Üyelik Bilgi Formu
  0531 490 07 88
  Online Alışverişin Tadını Çıkarın
  Alışveriş Yapmak İçin Hemen Tıkla
  Fırsatlardan Yararlanabilirsiniz.
  Tek Tıklama İle Kayıt Olabilirsiniz.
  Siberian Wellness Parfüm
  Erkekler ve Kadınlar için özel parfüm koleksiyonu
  Takvim
  Üyelik Girişi

  Hakkımızda

  Bir dünya var. Bu dünya üç sütün üzerine kuruludur: 
  Başarı, Sağlık, Gelişmek.

  Çünkü bunlar bizim hayatımızı renklendirmekte ve zenginleştirmektedir. Kadınları gerçekten güzelleştirmekte ve çekici yapmaktadır. Erkeklere özgüven kazandırmaktadır.

  Bu dünyaya herkes farklı şekilde girmiştir. Kimisi çocukları güçlü ve sağlıklı büyütmek için doğal gıda aramakta. Kimisi, hastalıklar önlemek açısından mesleki meraktan. Kimisi, ancak kredilerini kapatabilen maaşından memnun değildir. Kimisi ise iyi kazanç ve iyi bir iş kurma imkanı olarak görmektedir.


  Bizim dünyamıza gelişiniz nasıl olursa olsun, bilin ki biz sizi görmekten çok mutluyuz. Çok seneler önce biz bu işi sıfırdan başlamıştık. Etrafımızda herkes vatanına, liderlerine ve kendilerine inançlarını yetirirken biz Rusya’nın bilim gücüne inanmaya devam ettik. Çünkü biliyorduk – gelecek onlarda. 

  Doğrudan satış – geleceğin, sizin geleceğinizin işi olduğuna inandığımız için sizin için seviniyoruz. Siz ‘Siberian Wellness’ bir parçası olduğunuz için mutluyuz!


  Bizim doğru seçim yaptığımızı zaman kanıtlamıştır. Bu yüzden bugün bizim hiçbir rakibimiz yoktur. Artı olarak, Rusya Tıp akademisinin Sibirya bölümünün önde gelen üniversiteleri ile birlikte bizim Yenilikçi Bilimsel Araştırma Merkezinde ürettiğimiz sağlık ürünleri üretimi esnasında çok sayıda aydın, kültürlü, yüksek eğitimli insanları keşfetmemizi sağladı. Araştırmacılar, üreticiler, tasarımcılar fikirleri ve hayat tecrübeleri ile bize doğru ve karlı iş kurmamızı sağladılar. Ve anladık ki insanları mutlu eden yalnız para değildir.

  Siz müthiş gelecek vaat eden iş alanları keşfedebilirsiniz, farklı kazanç yolları bulabilirsiniz. Fakat kazanarak paylaşmadan bizim hissettiğimiz sevinci hissedemezsiniz. Ortaklarımıza dünyanın en iyi otellerinde ağırlama sevincini. Bizim ürettiğimiz sağlık ürünlerimiz en prestijli fuarlarda en iyi kompozisyonlu ve en etkin ürün olarak seçilme sevicini. Sevinçli gözyaşlarından parlayan gözleri görme, önce Danışman olmalarını sağladığımız, sonra da kendi karlı işlerini kurma imkânı sağladığımız binlerce insanlardan teşekkür sözleri duyma sevincini. Nesilden nesle devir edebilecekleri iş imkanı için teşekkür sözleri. Ve biz doğrudan satış geleceğin işi olduğuna inanıyoruz, bu yüzden biz sizin için seviniyoruz. ‘Siberian Wellness’ şirketinin bir parçası olduğunuza seviniyoruz! 

  Bizim önceliğimiz insan sağlığıdır

  ‘Siberian Wellness’ Kurumu 1996 senesinde Novosibirsk’te kurulmuştur. Tüm bu yıllar biz en geniş kapsamlı patentli gıda takviyeleri ve cilt bakımı ürünleri geliştirmekte ve üretmekteyiz. Ürünlerimiz temelinde uzun yıllar Baykal ve Gornıy Altayda yetişen otların benzersiz özelliklerini araştırmalar yatmaktadır.   Sağlık ürünleri her bütçeye uygun olmalıdır. Bu yüzden biz en önde gelen sistemi seçtik: doğrudan satışlar.

  Şirket kurulduğunda biz artık geniş satış pazarına sahip olan tecrübeli ve başarılı bir ağ liderleriydik. Bu yüzden biz ilk kontratları kendimiz yapabileceğimiz bir iş sistem oluşturmak istedik. Geleceği olan ve istikrarlı ve miras edebileceğimiz iş kurabileceğimiz sistemi oluşturmak istedik.

  Bizim ilkelerimiz

  Pazarlama sistemi açık ve şeffaf.

  İş yürüttüğü ülkenin ekonomi yasalarına saygılı olmak.

  ‘Siberian Wellness‘ şirketinde işin ilk basamaklarından bile başarı mümkündür; iyi sonuçlara ulaşan herkese tanınmak, ödül ve destek garanti edilmektir. Şirketin tüm faaliyetleri

  Şirket danışmanları her yerde her zaman kazabilmelerine yöneliktir. Bu sadece para kazanma değil, aynı zamanda kendine saygı ve kendini geliştirme yolu olan güçlü kaynağının tükenmemesini temenni ediyoruz.  Bizim ilkelerimiz çalıştığını zaman kanıtlamıştır. ‘Siberian Wellness’ kurumunun ürünleri bügün pek çok ülkede ünlü olmaktadır. 20 yıldır bizim danışmanlarımız Rusya’da, Ukrayna’da, Kazakistan’da, Belarus'da, Moldova'da, Tacikistan’da, Kırgızistan’da, Azerbaycan’da başarılı iş yürütmekteler. Almanya, Polonya'da, Bulgaristan’da, Çek Cumhuriyetinde, İspanya'da, Sırbistan'da, Türkiye'den, ABD’ de, Meksika'da, Vietnam'da ve Moğolistan'da temsilcilikleri açılmıştır. Ürünlerin teslimatlı alışverişleri online olarak 46'tan fazla ülkeden gerçekleştirilebilir.

  ‘Siberian Wellness’ Size sağlık ve bol kazançlar teklif etmektedir. Bizim etkin sağlık ürünlerimiz ile sağlıklı olun ve bizim ile iş kurma sayısında bol kazançlı çıkın. Bizim ürünlerimiz ve eşsiz iş teknolojileri etkin olduklarını kanıtlamıştır ve binlerce insanı sağlığına ve geleceklerinde mali güvenliğe kavuşturmuştur.

  Online Satış Mağazası
  Döviz Bilgileri
  AlışSatış
  Dolar7.39337.4229
  Euro8.99819.0341