• https://www.facebook.com/cigiraksesuar
  Whatsapp Danışma Hattı // Üyelik Bilgi Formu
  0531 490 07 88
  Online Alışverişin Tadını Çıkarın
  Alışveriş Yapmak İçin Hemen Tıkla
  Fırsatlardan Yararlanabilirsiniz.
  Tek Tıklama İle Kayıt Olabilirsiniz.
  Siberian Wellness Parfüm
  Erkekler ve Kadınlar için özel parfüm koleksiyonu
  Takvim
  Üyelik Girişi
  Şirket Tarihi


  Şirket ’’Siberian Wellness’’ 1996 yılında kurulmuştur. Yirmi yaşında iki genç girişimci, insan sağlığı kitlesine hitap eden, Rus bilimsel gelişmeleri tüketim pazarına sunmak amacıyla bu şirketi kurmuşlardı.
  Böylece, ithal ürünlerin egemenliğin döneminde yerli bilimsel genişlenmesine destek olma fikirleri gerçekten devrim gibi oldu. Ve 5 sene içinde ürün çeşitleri 3 çeşidinden 368 çeşide yaklaştı. Ürünlerin çoğu Rus pazarında benzersiz ve lider pozisyonunu yakaladı. O günlerde şirketin cirosu 50 milyon doların üstündedir. 

  Tüketici tarafından ’’Siberian Wellness’’ ürünün talebi yüksek olduğu ve bilimsel çalışma ortakların üretim gücü yetersiz olmaya başladığı nedeninden dolayı, şirkete ait yeni bir üretim kompleksi yapılmasının gerekli olduğu tespit edilmiştir.1999 yılında ’’Siberian Wellness’’ şirketi ilk üretim kompleksini başlattı.

  1999 yılında ’’Siberian Wellness’’ şirketinde ilk üretim hattı çalışmaya başlamıştır.

  Ve 2001’de Bilimsel inovasyon merkezi açılması tek tek çalışan üretim, bilimsel çalışma ortak-firmaların bir çatı altında toplanmasına yol açmıştır. Böylece, kalıcı bir bilimsel alışverişi kuruldu ve yeni benzersiz tarifler ve ürünler üretilmeye başlamıştır. 2007’de yeni ürünlerin ilk patentleri alınmıştır.

  2007 yılında şirkete ait Bilimsel Araştırma merkezi kurulmuştur. Aynı tarihinde ilk patentleri de alınmıştır.

  Ürün kataloğunda Sibirya yabani bitki üzerinde yapılmış, şirketine ait patentli benzersiz ürünün sayesinde, şirket uluslararası pazarına emin adımlar atmaya başladı. 2004 tarihinden itibaren uluslararası pazarında ürünün ve markasının aktif ilerlemeleri başlamıştır.

  Bugün itibariyle, ’’Siberian Wellness’’ şirketi, Rusya da 51 şehirde 59 kurumsal şubelerde başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir.dir.

  Şirketin Dünyada 20'den fazla ülkede Temsilcilikleri bulunmakla beraber ürünleri 60'tan fazla ülkeye gönderilmektedir! 

  Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Belarus, Moldova, Azerbaycan, Tacikistan, Kirgizistan, Özbekistan, Moğolistan, Vietnam, Türkiye, Sirbistan, Almanya, İspanya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Polonya, ABD, Meksika.

  Şirket, genişleme ivmesini her senede daha da kazanmaktadır. Sürekli yükselen cirosunu sağalabilmesi için,’’Siberian Wellness’’ 2007 yılında bir yeni modern üretim kompleksi oluşturdu ve üç sene sonra – 2010 yılında modernizasyon ve büyük ölçekli genişlemesi devam ediyor. Şirket ürünün çeşitleri devamlı genişleyip, piyasaya yıllık olarak 25 yeni ürün sunmaktadır. Aynı zamanda yeni bilimsel araştırma başarıları ve yenilikler ile daha önce üretilen ürünlerin formülleri yenileniyor.

  2016 yılında Şirket, modern Rusya ve uluslararası GMP ve ISO 9001 (2008) standartlarını karşılayan bir üretim kompleksi açtı.

  ’’Siberian Wellness’’ Şirketin 20 yıllık çalışma süresinin en önemlisi - Ortakların Başarısı.

  Yaş, cinsiyeti veya öğrenim ne olursa olsun, binlerce insan sıkı çalışma sayesinde başarılı olup, sabit aylık geliri ve, güzel ülkelere seyahatleri gibi en cesur hayallerini hayatta gerçekleştirdiler!

    
  982 kez okundu

  Yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
  Online Satış Mağazası
  Döviz Bilgileri
  AlışSatış
  Dolar7.39337.4229
  Euro8.99819.0341